فروشگاه اینترنتی راد

لذت خریدی آسان و ارزان

هوشمندانه خرید کنید

  ریل برقی "Automatic Rail"
شرکت راد پویش کار با ارائه انواع ریل های ساخته شده در سه مدل ریل ساخته شده کناررو، ریل ساخته شده کناررو خم و ریل ساخته شده بالارو رومن و مکانیزم موتوریزه مناسب جهت این ریل ها، قابلیت موتوریزه شدن پرده های کناررو و ریل رومن را به شما کاربران گرامی میدهد.
لازم به ذکر است که ریل ساخته شده هم به صورت صاف و هم به صورت منحنی با توجه به اندازه ها و پارامترهای مورد نیاز توسط کارشناسان ما طراحی و ساخته می شود.
در ریل ساخته شده کناررو می توانید
نحوه باز و جمع شدن پرده را به صورت یک طرفه(به سمت راست یا چپ) و یا دوطرفه(از وسط به طرفین باز شود یا از طرفین به وسط جمع شود) انتخاب نمایید.
توان موتورهای پرده کناررو می تواند بسته به وزن پرده متفاوت باشد که قابلیت اجرا سازی برای پرده تا وزن 75 کیلوگرم را دارند و همچنین می توانند به صورت کار با ریموت کنترل و یا سیستم هوشمند(BMS) پیاده سازی شود.
ریموت های تک کانال و 15 کانال نیز جهت راحتی هرچه بیشتر شما کاربران گرامی موجود هستند، ریموت های 15 کانال که میتوانید توسط هر کانال یک موتور را کنترل کنید، برای کنترل چند پرده در یک محیط پیشنهاد می شوند.
در این سیستم موتوریزه نیرو مکانیکی دست به نیرو اتوماتیک تبدیل می شود یعنی با کشیدن مقداری از پرده توسط دست، پرده به صورت اتوماتیک به حرکت درمی آید و در جهت برنامه ریزی شده حرکت می کند.  تصاویری از پرده کناررو موتوریزه، ریل کناررو ریموت و موتور: